• SEA FREIGHTWeekly FCL and LCL Service
  • AIR FREIGHTFrom 1.00 kg to Project Cargo
  • LAND FREIGHTIraq - Iran - Azerbaijan - Georgia - Uzbekistan + more
SEA FREIGHT1 AIR FREIGHT2 LAND FREIGHT3
HAKKIMIZDA İLETİŞİM
HİZMETLERİMİZ İNSAN KAYNAKLARI
REFERANSLARIMIZ ACENTA AĞLARIMIZ
NİÇİN TRANSPLAN TRANSPORT ?

- Deneyim

- Hızlı Yanıt

- 24/7 ulaşılabilir ekip üyeleri

- Her yüklemeye atanmış yetkili

Firmamız “Transplan Transport Organizasyon Tic. Ltd. Sti.”, 2002 yılında, Freight Forwarding ve Lojistik sektöründe yaklasık 30 yıllık mazisi olan kardeş şirketimiz “O.T.O. Orient Transport Org. Ltd. Sti.” nin tecrübeli yöneticileri tarafından kurulmuştur. Firmamızın kuruluşundaki ana düşünce; yıllarca proje yüklemelerine odaklanmış olan grubumuzun daha fazla ve koordineli şekilde genel yada standart diyebileceğimiz hava, kara ve deniz yüklemelerine odaklanma arzusudur. Grup firmalarımız da benimsediğimiz merkezileştirme anlayışımızı Transplan’da da sürdürüyor ve bütün süreçleri; fiyatlandırma, faturalama, dökümantasyon ve operasyon olmak üzere Mersin merkezimizden, tek elden yönetiyoruz. Bu hem siz değerli müşteri ve partnerlerimizin yükleme süreçlerini daha iyi kontrol etmemizi sağlıyor hemde her aşamanın anlık takibi konusunda bizlere olduğu kadar sizlerede kolaylık sağlıyor.
Dünya genelinde 120 den fazla acentamız bulunmakta ve partnerimizle birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet etme arzusundayız. Konusunda yetkin ve güncel gelişmeleri an ve an takip eden ekibimiz, İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerine sektör terminolojisi dahil olmak üzere hakimdir.

Emin olabilirsiniz ki, müşteri memnuniyeti odaklı, sizlerin ihtiyaçlarını anlayıp, en iyi şekilde hizmet verebilecek ekibe ve yılların bizlere kazandırdığı bilgi birikimine sahibiz.

Firmamız Türkiye’nin önde gelen Freight Forwarding ve Lojistik firmalarından biri olma yolunda iken, Transplan ekibi sevkiyatlarınızı başından sonuna kadar yönetmeye her daim hazır.


Bizim iş yapma anlayışımız, tek ve en önemli şey olan, müşteri ve iş ortaklarımızın, başarısı ve memnuniyeti üzerine kuruludur. Firmamızın süre gelen başarısında en önde gelen faktörde budur.

İnanıyoruz ki devamlılığımızı ve gelişimimizi sadece ve sadece siz müşteri ve partnerlerimizin memnuniyetini sağlandığımız oranda sürdürebiliriz.

Firmamıza sizin servis sağlayıcınız olma şansını verdiğiniz ilk andan itibaren eminiz ki farkı hissedecek, bizimle birlikte kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla alacak, sevkiyatlarınızı sorunsuz şekilde gerçekleştirip daha çok ürünlerinizin satışına odaklanacaksınız.


Copyright © 2012. Transplan Transport Organizasyon Ticaret Ltd. Sti. All Rights Reserved
TR | EN